Villas San Vicente
| Ingyenes Wifi Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Úszómedence Kültéri úszómedence |
| Privát strand Strand hozzáférés | Sporttevékenységek Golfpálya | Spa és relaxáció Masszázs |
| Tárgyalótermek Business center | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Légkondicionálás |
A strand övezetben található 6 szobás Villas San Vicente Acapulco napernyőket kínál a strandon. Az Acapulco városi villa Acapulco Acapulco Diamante körzetében található, és kertre néző kilátással büszkélkedhet.
A Playa La Bonfil körülbelül egy 10 perces autóútra, míg a Campamento Tortuguero Playa Hermosa nagyjából 2 km-re van az ingatlantól. A környékről olyan bevásárlóhelyek is elérhetők, mint a 25 percnyi sétára található La Isla bevásárlófalu.
A Villas San Vicente egy walk-in zuhanykabinnal és külön WC-vel felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Törölközőket is kínálnak.
Az étkezéshez elérhető teakonyha, valamint étkező. A konyhában továbbá kávé/tea készítőt és üvegárut is kínálnak. A General Juan N Alvarez nemzetkozi repülőtér 5 km-re helyezkedik el az Acapulco városi ingatlantól.
- Helyi látnivalók
- Expo of Mundo Imperial1,3 km
- Campamento Tortuguero Playa Hermosa2,5 km
- Carlos 'n Charlie's2 km
- Chedraui1,3 km
- Playa Pichilingue1,2 km
- Playa Icacos1,2 km
- Alma Imperial1,3 km
- Amigo Tours Acapulco1,4 km
- La Isla bevásárlófalu1,3 km
- Repülőterek
- General Juan N Alvarez nemzetkozi repuloter4,3 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Ingyenes Wi-Fi a nyilvános területeken
- Parkoló
- Széf
- VIP be-/kijelentkezés
- Gyors be- és kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Poggyászmegőrzés
- Privát tengerpart
- Valutaváltó
- Tűzoltó készülékek
- Kulcs belépés
Étkezés és italfogyasztás
- Konyhaedények
- Kültéri étkezősarok
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Strand hozzáférés
- Napernyők
- Napozóágyak
- Napozóterasz
- Kert
- Grillezési lehetőség
- Masszázs
- Golfpálya
Szolgáltatások
- Takarítás
- Idegenvezetés/Jegyiroda
- Business center
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Ülősarok
- Belső udvar
- Terasz
- Kerti bútor
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- Ingyenes piperecikkek
- Mosdókagyló
- LCD TV
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában pótágy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Villas San Vicente milyen messze van a General Juan N Alvarez nemzetkozi repülőtértől?
A General Juan N Alvarez nemzetkozi repülőtér és a Villas San Vicente között 5 km távolság van. - ❓
A Villas San Vicente biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Villas San Vicente Wi-Fi-t biztosít a nyilvános helyeken. - ❓
A Villas San Vicente konyhával berendezett?
A Villas San Vicente felszereltségéhez tartozik egy teakonyha. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Villas San Vicente ablakaiból?
A Villas San Vicente kertre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a villa vendégei vagyunk?
Acapulco nevezetességei közé tartozik a Playa Princess Acapulco Guerrero és a Playa La Bonfil, amelyek 5 km-re, illetve 2 km-re találhatók a villa területétől. Ezenkívül a Campamento Tortuguero Playa Hermosa (2,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.